Chefgruppe

Lars Naur

Lars Naur

Administrerende direktør - CEO
Niels Brøndsted

Niels Brøndsted

CFO & forretningschef - Energi
Per Strøm Kristensen

Per Strøm Kristensen

CTO & forretningschef - Jysk Energi Teknik
Ole Bjerre Nielsen

Ole Bjerre Nielsen

IT & forretningschef - Fibernet
Peter Mørkenborg

Peter Mørkenborg

HR & projektchef - HR & marketing

Energi

Niels Brøndsted

Niels Brøndsted

CFO & forretningschef - Energi
Peter Schleicher

Peter Schleicher

Salgschef - Erhverv
Jens Ørhøj

Jens Ørhøj

Afregning & debitor
Katrine Boas Halkier

Katrine Boas Halkier

Teamleder - Kundeservice
Brian Aagaard

Brian Aagaard

Energirådgiver
Jan Stigaard Larsen

Jan Stigaard Larsen

Key account manager
Jesper Boye

Jesper Boye

Key account manager
Anne-Mette Kjærsgaard

Anne-Mette Kjærsgaard

Account manager
Bianca Alsen

Bianca Alsen

Salgskoordinator
Ditte Mulder Diederichsen

Ditte Mulder Diederichsen

Teamleder - Afregning & debitor
Charlotte Vejersøe Nielsen

Charlotte Vejersøe Nielsen

Afregnings- og debitorkonsulent
Thomas Bloch Christensen

Thomas Bloch Christensen

Seniorkonsulent
Marianne Møller Sandberg

Marianne Møller Sandberg

Seniorkonsulent
Leif Sandbæk

Leif Sandbæk

Debitorkonsulent
Rebekka Skov Kristiansen

Rebekka Skov Kristiansen

Kundesupporter
Louise Marie Larsen

Louise Marie Larsen

Kundesupporter
June Thoustrup Damgaard

June Thoustrup Damgaard

Kundesupporter
Henrik Mundbjerg

Henrik Mundbjerg

Afregningskonsulent

Regnskab

Niels Brøndsted

Niels Brøndsted

CFO & forretningschef - Energi
Michael Knak

Michael Knak

Regnskabschef
Mette Olsen

Mette Olsen

Controller
Thomas Stenstrup Petersen

Thomas Stenstrup Petersen

Controller
Mikael Dietz Andersen

Mikael Dietz Andersen

Junior controller
Karin Kristensen

Karin Kristensen

Økonomikonsulent
Majbrit Bredal Mose

Majbrit Bredal Mose

Økonomikonsulent
Helene Møller Steffensen

Helene Møller Steffensen

Økonomikonsulent
Anne Katrine Breinholt

Anne Katrine Breinholt

Trainee - økonomi

Net & Teknik

Per Strøm Kristensen

Per Strøm Kristensen

CTO & forretningschef - Jysk Energi Teknik
Alex Kristensen

Alex Kristensen

Teamleder - Service & anlæg
Søren Vendelboe

Søren Vendelboe

Teamleder - Måling & installation
Elin Hamborg

Elin Hamborg

GIS-koordinator
Martin Kamstrup Hykkelbjerg

Martin Kamstrup Hykkelbjerg

Driftsansvarlig
Kristian Eriksen

Kristian Eriksen

Senior driftstekniker
Bo Flemming Koch

Bo Flemming Koch

Senior driftstekniker
Kurt Frilund

Kurt Frilund

Måler- og installationskonsulent
Flemming Østervemb Hedegaard

Flemming Østervemb Hedegaard

Forsyningsoperatør
Per Dyreborg Jensen

Per Dyreborg Jensen

Forsyningsoperatør
Jørn Blæsbjerg Kirkeby

Jørn Blæsbjerg Kirkeby

Forsyningsoperatør
Egon Christensen

Egon Christensen

Forsyningsoperatør
Erling Boel

Erling Boel

Forsyningsoperatør
Michael Jensen

Michael Jensen

Forsyningsoperatør
Rene Christiansen

Rene Christiansen

Elektriker
Ole Lykkeskov

Ole Lykkeskov

Elektriker
Mogens Nielsen

Mogens Nielsen

Elektriker
Frank Bertelsen

Frank Bertelsen

Elektriker
Claus Jensen

Claus Jensen

Elektriker
Per Drejer Nielsen

Per Drejer Nielsen

Elektriker
Torben Frost

Torben Frost

Teknisk assistent
Jytte Graversen Eistrup

Jytte Graversen Eistrup

Teknisk assistent
Anders Offersen

Anders Offersen

Landmåler
Kim Leander

Kim Leander

Landmålingstekniker
Mikkel Kjølhede Stausholm

Mikkel Kjølhede Stausholm

Montør
Mathias Frølund Kristensen

Mathias Frølund Kristensen

Elinstallatør
Simon Røge Gelardi Kuhlmann

Simon Røge Gelardi Kuhlmann

Projektingeniør
Lars Poulsen

Lars Poulsen

Montør

Fibernet & IT

Ole Bjerre Nielsen

Ole Bjerre Nielsen

IT & forretningschef - Fibernet
Vibeke Rendbæk Pedersen

Vibeke Rendbæk Pedersen

Teamleder - Projektering & dokumentation
Michael Klüver

Michael Klüver

Teamleder - Fiber drift
Mikael Tomra Romanius

Mikael Tomra Romanius

Applikationskonsulent
Martin Husted

Martin Husted

Kommunikations- & sikringstekniker
Susanne Holm Damgaard

Susanne Holm Damgaard

Teknisk designer & GIS koordinator
Margrethe Vinding

Margrethe Vinding

Teknisk designer
Holger Pegel

Holger Pegel

Splidsetekniker
Michael Naurbo Dalgaard

Michael Naurbo Dalgaard

Alarm- & netværkstekniker
Charlotte Cavazzi Skovborg

Charlotte Cavazzi Skovborg

Opkoblingskoordinator
René Viftrup Andersen

René Viftrup Andersen

Alarm- og netværkstekniker
Palle Nowack

Palle Nowack

Softwareudvikler
Peter Kallesøe

Peter Kallesøe

IT-support - lærling
Kira Gudmann

Kira Gudmann

Kontorassistent
Kennet Kristensen

Kennet Kristensen

Fibertekniker
Jesper Larsen

Jesper Larsen

Fibertekniker
Karsten Jensen

Karsten Jensen

Koordinator & lagermedarbejder
Esben Aaberg

Esben Aaberg

IT systemadministrator
Heidi Christina Dalgaard Guldberg

Heidi Christina Dalgaard Guldberg

Opkoblingskoordinator
Louise van Putten

Louise van Putten

Opkoblingskoordinator
Simon Korsgaard

Simon Korsgaard

Teknisk koordinator
Jesper Skovgaard Andersen

Jesper Skovgaard Andersen

Softwareudvikler
Kristian Stjernholm Krabbe

Kristian Stjernholm Krabbe

Softwareudvikler

HR & Marketing

Peter Mørkenborg

Peter Mørkenborg

HR & projektchef - HR & marketing
Agnete Støjberg

Agnete Støjberg

Projektkoordinator
Monika Firaza Jensen

Monika Firaza Jensen

Kantineassistent
Torben Antonsen

Torben Antonsen

Senior marketingkonsulent

Forretningsudvikling

Morten Porse

Morten Porse

Forretningsudvikler