Chefgruppe

Lars Naur

Lars Naur

Administrerende direktør - CEO
Niels Brønsted

Niels Brønsted

CFO & forretningschef - Energi
Per Strøm Kristensen

Per Strøm Kristensen

CTO & Forretningschef - Jysk Energi Teknik
Ole Bjerre Nielsen

Ole Bjerre Nielsen

IT & forretningschef - Fibernet
Peter Mørkenborg

Peter Mørkenborg

HR & projektchef - HR & marketing

Energi

Niels Brønsted

Niels Brønsted

CFO & forretningschef - Energi
Peter Schleicher

Peter Schleicher

Salgschef - Erhverv
Jens Ørhøj

Jens Ørhøj

Teamleder - Privatkunder
Tanya Butkovic

Tanya Butkovic

Teamleder - Kundeservice
Rebekka Skov Kristiansen

Rebekka Skov Kristiansen

Kundeservicemedarbejder
Jan Stigaard Larsen

Jan Stigaard Larsen

Key account manager
Jesper Boye

Jesper Boye

Key account manager
Anne-Mette Kjærsgaard

Anne-Mette Kjærsgaard

Account manager
Bianca Alsen

Bianca Alsen

salgskoordinator
Brian Aagaard

Brian Aagaard

Energirådgiver
Ditte Mulder Diederichsen

Ditte Mulder Diederichsen

Afregningskonsulent
Anette Jensen

Anette Jensen

Debitorkonsulent
Thomas Bloch Christensen

Thomas Bloch Christensen

Seniorkonsulent
Marianne Møller Sandberg

Marianne Møller Sandberg

Seniorkonsulent
Leif Sandbæk

Leif Sandbæk

Debitorkonsulent

Regnskab

Niels Brønsted

Niels Brønsted

CFO & forretningschef - Energi
Michael Knak

Michael Knak

Regnskabschef
Mette Olsen

Mette Olsen

Controller
Jytte Pilgaard

Jytte Pilgaard

Controller
Mikael D. Andersen

Mikael D. Andersen

Junior controller
Karin Kristensen

Karin Kristensen

Økonomikonsulent
Majbrit Bredal Jakobsen

Majbrit Bredal Jakobsen

Økonomikonsulent
Thomas Stenstrup Petersen

Thomas Stenstrup Petersen

Controller

Net & Teknik

Per Strøm Kristensen

Per Strøm Kristensen

CTO & Forretningschef - Jysk Energi Teknik
Alex Kristensen

Alex Kristensen

Teamleder - Service & anlæg
Elin Hamborg

Elin Hamborg

Teamleder - Dokumentation & opmåling
Søren Vendelbo

Søren Vendelbo

Teamleder - Måling & installation
Martin Kamstrup Hykkelbjerg

Martin Kamstrup Hykkelbjerg

Driftsansvarlig
Kristian Eriksen

Kristian Eriksen

Senior driftstekniker
Bo Flemming Koch

Bo Flemming Koch

Senior driftstekniker
Kurt Frilund

Kurt Frilund

Afregningskonsulent
Flemming Ø. Hedegaard

Flemming Ø. Hedegaard

Forsyningsoperatør
Per Dyreborg Jensen

Per Dyreborg Jensen

Forsyningsoperatør
Ole Lykkeskov

Ole Lykkeskov

Elektriker
Jørn B. Kirkeby

Jørn B. Kirkeby

Forsyningsoperatør
Erling Boel

Erling Boel

Forsyningsoperatør
Mogens Nielsen

Mogens Nielsen

Elektriker
Frank Bertelsen

Frank Bertelsen

Elektriker
Torben Frost

Torben Frost

Teknisk assistent
Jytte G. Eistrup

Jytte G. Eistrup

Teknisk assistent
Kaj Andersen

Kaj Andersen

Forsyningsoperatør
Egon Christensen

Egon Christensen

Forsyningsoperatør
Rene Christiansen

Rene Christiansen

Elektriker
Anders Offersen

Anders Offersen

Landmåler
Kim Leander

Kim Leander

Landmålingstekniker
Michael Jensen

Michael Jensen

Forsyningsoperatør
Claus Jensen

Claus Jensen

Elektriker
Majbritt Jensen

Majbritt Jensen

Teknisk assistent

Fibernet & IT

Ole Bjerre Nielsen

Ole Bjerre Nielsen

IT & forretningschef - Fibernet
Lasse Bech Eiler

Lasse Bech Eiler

Applikationskonsulent
Mikael Romanius

Mikael Romanius

Applikationskonsulent
Vinni M. Sørensen

Vinni M. Sørensen

Opkoblingskoordinator
Claus Gade

Claus Gade

Koordinator
Michael Dalgaard

Michael Dalgaard

Alarm- & netværkstekniker
Holger Pegel

Holger Pegel

Splidsetekniker
Michael Klüver

Michael Klüver

Teamleder - Fiber drift
Margrethe Vinding

Margrethe Vinding

Teknisk designer
Susanne Holm Damgaard

Susanne Holm Damgaard

Teknisk designer
Vibeke Pedersen

Vibeke Pedersen

Teamleder - Projektering & dokumentation
Martin Husted

Martin Husted

Kommunitations- & sikringstekniker
Jens Thing

Jens Thing

IT & GIS konsulent
René Viftrup Andersen

René Viftrup Andersen

Alarm- og netværkstekniker

HR & Marketing

Peter Mørkenborg

Peter Mørkenborg

HR & projektchef - HR & marketing
Thomas Eilskov Jensen

Thomas Eilskov Jensen

Senior marketingkonsulent
Agnete Støjberg

Agnete Støjberg

Projektkoordinator
Charlotte Cavazzi Skovborg

Charlotte Cavazzi Skovborg

Kontorelev
Monika Firaza Jensen

Monika Firaza Jensen

Kantineassistent

Forretningsudvikling

Morten Porse

Morten Porse

Forretningsudvikler